کشور: انگلستان
فعالیت اصلی: عطرسازی
طراح Niche
شرکت مادر: Puig

Penhaligon's یک عطرسازی بریتانیایی است که در سال 1870 توسط ویلیام پنهالیگون تأسیس شد. اولین عطر خود را در سال 1872 به نام Hammam Bouquet ارائه کرد. این عطر از حمام ترکی همسایه و بخار گوگردی آن الهام گرفته شده است. پرفروش‌ترین عطر این شرکت، دسته گل Blenheim در سال 1902، که به درخواست دوک مارلبرو در کاخ بلنهایم خلق شد، از روند گل‌های رایج روز خود شکست و مرکبات، ادویه‌ها و چوب‌های خوش طعم را مسحور کرد. عطرها به طور مرتب از فروشگاه اصلی در خیابان جرمین منتشر می شد، تا زمانی که در Blitz 1941 نابود شد. مغازه ناپدید شد، اما عطرهای شرکت ماندگار شدند و در سال 1956، پنهالیگون از سوی دوک ادینبورگ حکم سلطنتی دریافت کرد. ساخت لوازم بهداشتی. علاقه به این شرکت با افتتاح یک فروشگاه پرچمدار جدید Penahligon در کاونت گاردنز در سال 1975 تجدید شد. این فروشگاه پرچمدار مسیر جدیدی را برای شرکت نشان داد، با فرمول های قدیمی ساخته شده توسط ویلیام پناهلیگون که احیا شدند و رایحه های گلی جدید. طراحی شده برای جذب مشتری زن مدرن. مهمترین آنها Bluebell در سال 1978 بود که امروزه برای این شرکت پرفروش است. این شرکت دومین حکم سلطنتی را در سال 1988 توسط شاهزاده خانم ولز اعطا کرد. بسیاری از عطرهای اصلی ایجاد شده توسط ویلیام پنهالیگون مدرن شده و به عنوان بخشی از "مجموعه گلچین" دوباره معرفی شدند. این شرکت تعهد خود را به ترکیبات و تکنیک های عطر سنتی و خوب حفظ می کند. بطری های مخصوص عطرهای پنهالیگون بر اساس طرح اصلی ویلیام پنهالیگون - شیشه شفاف و تزئین شده با یک روبان- ساخته شده اند. Penhaligon's امروز مجموعه ای از محصولات حمام و مراقبت از بدن و لوازم جانبی اصلاح و نظافت لوکس را برای تکمیل عطرهای خود ارائه می دهد.

آقایان

2016

The Tragedy of Lord George​​​​​​​


عطر The Tragedy of Lord George by Penhaligon's عطری است کهربا مردانه. The Tragedy of Lord George در سال  2016عرضه شد. سازنده این عطر آلبرتو موریلاس است.

Portraits Collection

بانوان

2016

The Coveted Duchess Rose ​​​​​​​

عطر The Coveted Duchess Rose توسط Penhaligon's عطری زنانه با گلی کهربا. The Coveted Duchess Rose در سال 2016 عرضه شد. سازنده این عطر کریستوف رینود است.

بانوان

The Revenge Of Lady Blanche​​​​​​​

عطر The Coveted Duchess Rose توسط Penhaligon's عطری زنانه با گلی کهربا. The Coveted Duchess Rose در سال 2016 عرضه شد. سازنده این عطر کریستوف رینود است.

2016

آقایان

Roaring Radcliff ​​​​​​​

عطر Roaring Radcliff Penhaligon's عطری است تند و معطر مردانه. Roaring Radcliff در سال 2016 روانه بازار شد. سازنده این عطر Daphné Bugey است. نت های ابتدایی رام، ترنج و ترخون هستند. نت میانی تنباکو، زنجبیل و رز است. نت های پایه عبارتند از عسل، موم زنبور عسل، دارچین، دانه تونکا، چوب عنبر و چرم.

2016

آقایان

Much Ado About The Duk

عطر Much Ado About The Duke by Penhaligon's یک عطر چرمی مردانه است. Much Ado About The Duke در سال 2016 عرضه شد.

2016

بانوان

عطر Clandestine Clara Penhaligon's عطری است چوبی و تند برای زنان . Clandestine Clara 2017 در سال 2017 عرضه شد.

Clandestine Clara​​​​​​​

2017

آقایان

Monsieur Beauregard​​​​​​​

عطر Monsieur Beauregard Penhaligon's عطری است تند معطر و مردانه. Monsieur Beauregard در سال 2017 عرضه شد. نت های ابتدایی لیمو و فلفل صورتی هستند. نت های میانی ریشه زنبق، بنزوئین و دارچین هستند. نت های پایه چوب صندل، دانه تونکا و نعناع هندی هستند.

2017

بانوان

The Bewitching Yasmine​​​​​​​

عطر The Bewitching Yasmine by Penhaligon's عطری است زنانه گلی و کهربا. یاسمین شگفت انگیز در سال 2017 عرضه شد. نت های ابتدایی هل و قهوه هستند. نت های میانی عبارتند از یاس سامبک و صنوبر. نت های پایه عبارتند از وانیل تائیتی، عود لائوس و بخور.

2017

بانوان

عطر The Ruthless Countess Dorothea Penhaligon's عطری است کهربا وانیلی برای زنان. و در سال 2017 عرضه شد. نت های ابتدایی زنجبیل، چوب دارچین چینی و ترنج هستند. نت‌های میانی موم زنبور عسل، مات و مریم گلی هستند. نت های پایه عبارتند از شراب سفید، وانیل و کشمیران.

The Ruthless Countess Dorothea​​​​​​​

2017

بانوان

Changing Constance​​​​​​​

Changing Constance Penhaligon's عطری است کهربا وانیلی و زنان. Changing Constance در سال 2018 عرضه شد. نت های ابتدایی هل و پیمنتو هستند. نت میانی کارامل و نمک است. نت های پایه عبارتند از وانیل، کشمیران و تنباکو.

2018

مردانه

The Blazing Mr Sam​​​​​​​

عطر  The Blazing Mr Sam by Penhaligon's عطری است چوبی تند مردانه. The Blazing Mr Sam در سال 2018 به بازار عرضه شد. نت های ابتدایی هل و دارچین هستند. نت میانی زعفران، زیره و فلفل سیاه است. نت های پایه عبارتند از تنباکو، وانیل، سدر و نعناع هندی.

2018

بانوان

عطر  Heartless Helen توسط Penhaligon's عطری است گلی برای زنان. Heartless Helen در سال 2019 وارد بازار شد. نت ابتدایی نارنجی ماندارین است. نت میانی گل سرخ است. نت پایه نت های چوبی است.

Heartless Helen​​​​​​​

2019

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش